Hamech

Динамічно зростаюча компанія Hamech заснована на більш ніж 60-річному досвіді. З року в рік Hamech розширює та вдосконалює свій асортимент, використовуючи технологічно прогресивне обладнання будівельного відділу, виробничі відділи та досвід співробітників. Крім комплексних систем спалювання, зберігання та транспортування біомаси, компанія також надає послуги в галузі пластичного формування, механічної обробки, термічного різання, зварювання, балансування тощо. З 1970 року компанія випускає машини для потреб деревообробних підприємств та лісокористування. У 1979 році в каталог було включено близько 40 типів машин і пристроїв. Зайнятість на той час становила 539 чоловік. У 1986 році було розпочато виробництво деревообробних верстатів.

Наприкінці 90-х років, серед інших, були запропоновані котли. В даний час компанія спеціалізується на комплексному впровадженні сушильних та енергетичних об’єктів, а також модернізації старих котелень і сушарок для деревини, фруктів, овочів і тютюну на основі перевірених технологій. Hamech також виробляє тепло, яке використовується в двигунах Стірлінга і переробляється в механічну енергію. Одержувач цього продукту – NEW HORIZON з США. Останнім часом найбільш модним застосуванням двигуна є ТЕЦ-системи, що виробляють електроенергію та відпрацьоване тепло.

На сьогоднішній час компанія Hamech виготовляє великий асортимент опалювальної техніки, а зокрема стальні водонагрівні котли, спалювальні комплекси Hamech на щепу,тирсу, пелет,  яких наша компанія «ЦХТ» є офіційним представником в Україні.

Ми завжди раді допомогти у підборі, встановленні та доставці даного продукту кінцевому споживачу.