MasterTherm

MasterTherm компанія більш ніж 20 річним досвідом в галузі теплових насосів. Перший їх тепловий насос був встановлений в Чехії вже в 1994році, і до теперішнього часу він надійно працює.

MasterTherm ексклюзивним дистриб’ютором передових виробників з світовим ім’ям, таких компаній як, Climate Master Inc. (США), ICPCo.-Tempstar (США), Heliotherm GmbH (Австрія) a MultiClima (Фран-ція).

Починаючи з 2002 року MasterTherm займається розробками та виготовленням власних теплових насосів. Першим виробом був тепловой насос AirMaster типу повітря-вода. Завдяки успішним продажам було прийнято рішення продовжувати розробки всієї серії продуктів компанії, і в даний час пропонує сім типових серій найсучасніших теплових насосів типів земля – ​​вода, вода – вода і повітря – вода. Діяльність компанії «Master Therm» проводиться в рамках трьох смостійних компаній: материнська компанія «Master Therm tepelná čerpadla »(продажу, управління) і дочірні компанії« Master Therm CZ »(виготовлення теплових насосів) та« Master Therm servis» (Монтажні та сервісні роботи).

Поступово компанія MasterTherm  зайняла позицію найбільшого чеського виробника теплових насосів з власною мережею продажів на чеському і іноземних ринках. Більш половини від усіх виготовлених виробів експортується в Німеччину, Україну, Францію, Ірландію, Великобританію, Словаччину, Швейцарію, Словенію і інші країни.

На сьогоднішній час компанія MasterTherm виготовляє великий асортимент теплових насосів  яких наша компанія «ЦХТ» є офіційним представником в Україні.

Теплові насоси MasterTherm це найкраще поєднання таких факторів як ціна – якість на нашому ринку. Ми завжди раді допомогти у підборі, встановленні та доставці даного продукту кінцевому споживачу.

Товари MasterTherm