Centrometal

Компанія Centrometal створена в 1965 році в Хорватії як підприємство по обслуговуванню опалювальних систем. За 50 років фірма розвинулася в потужний виробничий комплекс з власним конструкторським бюро, тренінг-центром, випробувальною лабораторією, технологічним парком і розгалуженої сервісною службою. Сьогодні на підприємстві працює понад 200 чоловік, а продукція експортується в 30 країн світу зокрема і в Україну .

Якість продукції Centrometal забезпечується сучасними технологіями і обладнанням, системою контролю якості ISO 9001: 2008 і сертифікатами, виданими хорватськими та міжнародними інститутами. Важливий пріоритет діяльності компанії Centrometal – розробка і виробництво обладнання з використанням відновлюваних джерел енергії (дрова, тріска, пелети, сонце ..), компанія бере активну участь в охороні навколишнього середовища.

На сьогоднішній час компанія Centrometal виготовляє великий асортимент опалювальної техніки, а зокрема стальні водонагрівні котли Centrometal яких наша компанія «ЦХТ» є офіційним представником в Україні.

Стальні водонагрівні котли Centrometal це найкраще поєднання таких факторів як ціна – якість на нашому ринку. Ми завжди раді допомогти у підборі, встановленні та доставці даного продукту кінцевому споживачу.