Оплата

Оплата готівкою
Ви можете розплатитися готівкою безпосередньо за фактом отримання товару в транспортній компанії або під час доставки товару кур’єром.

У цьому випадку, до вартості Вашого замовлення додається вартість послуги транспортної компанії та вартість повернення грошей, суму якої, в залежності від замовлення, ви зможете з’ясувати менеджер. При безготівковому розрахунку додаткова плата не стягується.

Безготівковий розрахунок
Є можливість безготівкової оплати товарів. Після оформлення замовлення, наш менеджер надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі будь-якого відділення банку.

Перерахування на кредитну карту
Грошовий переказ на кредитну карту Ви зможете здійснити в касі будь-якого відділення банку попередньо узгодивши деталь замовлення з нашим менеджером.

Доставка

Товар можна забрати самовивозом з нашого складу. Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур’єрськими службами компаній “Нова Пошта”, “Ін-Тайм” і “ТММ”. Товари приходять на склад “Нової Пошти”, “Ін-Тайм” або “ТММ” у вашому місті. Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки.

Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, за яким ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті при наявності паспорта. Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна зробити на сайтах перерахованих вище компаній. Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.